Gyöngyösi partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörökbe, szálláslehetőséggel:

Szállásos munkalehetőség Gyöngyösön: csomagoló és anyagmozgató pozícióban

Amit kínálunk:
bruttó kezdő órabér 1070 Forint (csomagoló) és bruttó 1190 Forint (anyagmozgató), fél év után órabér emelés!
ingyenes szállás
túlóra lehetőség
megbecsült munka
jelenléti és hűségbónusz lehetőség
Jelentkezéseket fényképes önéletrajz csatolásával várjuk!

Érdeklődni az alábbi telefonszámokon lehet:
20/333-44-50; 37/540-016

E-mail elérhetőségünk: gyongyos@trenkwalder.com
Elvárások:
8 általános iskolai végzettség
több műszakos munkarend vállalása
jó kézügyesség, precíz munkavégzésre való képesség
pályakezdő, megváltozott munkaképességű és nyugdíjas pályázók jelentkezését is várjuk!
Feladatok:
CSOMAGOLÓ: higiéniai termékek kézi csomagolása, minőségellenőrzési feladatok, gyártáshoz kapcsolódó munkafolyamatok, műveletek előkészítése
ANYAGMOZGATÓ: kézi és békával végzett anyagmozgatás, készlet elrendezése, mozgatása, átrakása a kijelölt helyre
Munkavégzés helye: Gyöngyös