Feladatkör, kompetenciák és felelősség
Nagy múltú, megbízható budapesti, XI. kerületi partnercégünk saját állományába, 4 műszakos munkarendbe gépkezelő munkakörbe betanított munkavállalókat keresünk. A cég villamossal és busszal is könnyen megközelíthető.

Gépkezelő feladatok:

  • félautomata gépek beállítása, felügyelete, alapanyagok betöltése, legyártott termékek folyamatos ellenőrzése.

Szükséges feltételek:

  • szakmunkás végzettség, négy műszakos munkarend vállalása (hétvége is), termelésben szerzett tapasztalat, három- vagy négy műszakban szerzett tapasztalat.

A túlórákat törvény feletti összeggel is fizetjük.

Ajánljuk azoknak ezt a pozíciót, akik hosszú távú munkát keresnek, cserébe szívesen nyújtanak megbízható teljesítményt éveken át.
Információk a kiválasztási folyamatról
ELVÁRÁSOK:

műszaki területen szerzett szakmunkás végzettség
gyártásban eltöltött min. 1-3 év munkaviszony,
folyamatos műszak vállalása (kivétel munkaszüneti napok). Négy hétből két szombat, vasárnap és öt egymást követő hétköznap szabad.

Munkarend:

H-P: délelőttös (05.35-13.45)

Szo-Vas.: pihenő ()

H-P: délutános (13.35-21.45)

H-P: éjszakás (21.35-05.45)

Szo-Vas.: esti 12 (17.35-05.45)

H-P: pihenő ()

Szo-V: nappali 12 (05.35-17.45)

AMIT KÍNÁLUNK:

Bér belépéskor nettó 195.000 Ft – 200.000 Ft/hó. Próbaidő letelte után nettó 19.000 Ft/hó cafeteria, és különféle havi bónuszok: 5S, jelenlét, balestmentesség, minőségügyi.
Új gépekre történő betanulás esetén órabéremelés
Túlóra: Háromszoros bér sok esetben
Kávé/szendvics-automata ingyenes használata
Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás a Cafetererián felül
Dolgozói ajánlási bónusz

Előny: szakmunkás végzettség.

Telefonos elérhetőségünk:
Sárosi Diána
Hr asszisztens
+3620 9828 533
A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja
2019.05.15. (még 1 nap van hátra)
A munkavállalóval kapcsolatos elvárások
A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók
OKJ
HIRDETŐ CÉG
A cég rövid jellemzése
A teljes egészében magyar tulajdonú Gemini HR Kft 2013-ban alakult meg. A négy tulajdonos több éves szakmai tapasztalatot szerzett a munkaerő-kölcsönzés terén, mielőtt megalapították saját cégüket.

A vállalkozás célkitűzése, hogy partnerei részére olyan munkaerő-kölcsönzési hátteret nyújtson, mely biztos alapokon nyugszik, folyamatosságot tesz lehetővé és rugalmasan alakítható. Ezért a tulajdonosok közvetlenül, napi kapcsolatban állnak megbízóinkkal és munkavállalóinkkal, elkerülve a személyi változásokat a kapcsolattartásban.

Fontos számunkra, hogy ne csak céges ügyfeleink legyenek elégedettek munkánkkal, hanem a hozzánk bizalommal forduló álláskeresők is. A kölcsönzött munkatársainkat a törvényi előírásoknak megfelelően munkaszerződéssel alkalmazzuk.