Német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Karbantartó munkatárs

Feladatok:

Termelő berendezések zavartalan működésének biztosítása
Hibaelhárítás
Társosztályokkal való együttműködés
Elvárások:

Mechatronikai karbantartói, elektronikai műszerész vagy elektronikai műszerész technikusi végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Önálló, precíz, pontos munkavégzés
Kiváló problémamegoldó képesség
Egyéni és csapatmunkában történő munkavégzés
Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem
Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
Munkavégzés helye:

Jászárokszállás (Hatvan, Gyöngyös, Jászberény térsége)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Karbantartó munkatárs” jeligével küldje el az allas09 @miljob.hu e-mail címre.

További információ: +36 30 576 3334

Állás típusa: Teljes munkaidő