Feladatkör, kompetenciák és felelősség
Az Egyesült Királyság területén legelterjedtebb gondozási forma – a házi gondozás mellett – az idősotthoni ellátás. Számos, ezen a területen elismert partnerünk számára keresünk tapasztalt vagy tapasztalattal nem rendelkező, angolul beszélő gondozókat, gondozónőket.

Főbb feladatok:

a napi rutinban, fizikai és egészségügyi ellátásban való segítségnyújtás
gondozottak kiszolgálása étkezéseknél
szociális, lelki gondozásban, foglalkoztatásban nyújtott asszisztencia
gondozottak egészségügyi állapotának figyelése

Elvárások a jelentkezőktől:

társalgási szintű angol nyelvtudás
nyugodt, türelmes személyiség, empátia
gondozásban szerzett korábbi tapasztalat előny, de nem feltétel
hajlandóság túlórára, természetesen nem elvárt, de érdemes tudni, hogy van lehetőség túlórára

Munkavégzés helye:

Angliai nagyvárosok környéke
Vidéki kisebb települések

Amit mi kínálunk:

£7.50 és £8.20 óránkénti bérezés
Fél év után lehetőséget előrébb lépni
bentlakásos szállás, mely ára körülbelül 60-90 font/hét
nyelvtanulási lehetőséget

A kiutazáshoz szükség van erkölcsi bizonyítványra és referenciára. Indulási tőkeként érdemes az első hónapra elegendő költőpénzt vinni (300 GBP). A szállásra kauciót nem kell fizetni. Közvetítői díj nincs.

Amennyiben kérdése van, vagy jelentkezne, írjon a tina@euwork.hu e-mail címre és kérem, küldje el angol nyelvű, fényképes önéletrajzát.

Részletesen az idősotthoni munkáról

Skype: karasikitti

Irodáink:
Budapest
Csíkszereda

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.
Bérinformációk
1350 GBP
Megbízó
Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Cégünk azzal a céllal alakult 10 évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindazok számára, akik külföldön szeretnének hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életüket anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudásukat szeretnék elmélyíteni, aktívvá tenni
A munkavállalóval kapcsolatos elvárások
A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
Beszélt nyelvek
Angol nyelv – Küszöbszint (B1)
Jogosítvány
B
Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára
Igen
HIRDETŐ CÉG
A cég rövid jellemzése
Cégünk azzal a céllal alakult tizenkét évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindazok számára, akik külföldön szeretnének hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életüket anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudásukat szeretnék elmélyíteni, aktívvá tenni. (Do you speak English? Of course I do!!)
Nem véletlenül cégünk a legnagyobb külföldi munka közvetítő Magyarországon. Sikerünk záloga a személyes interjú, a széleskörű tájékoztatás és a külföldi tapasztalatokkal is rendelkező munkatársaink szaktudása. több mint tízezer, külföldön sikeresen elhelyezett ügyfelünk tanúsíthatja: Ha külföldi munka, akkor Euwork! Aktuális külföldi munka ajánlatainkat ide kattintva olvashatod.